Rozpis zápasů - STAVONA Okresní přebor mužů II.třídy
Jaro 2019:
Kolo Domácí vs Hosté TermínDen
14 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Sokol Těchonín 23.03.2019 16:00SO
15 TJ Sokol Verměřovice vs FK Dolní Dobrouč 30.03.2019 16:00SO
16 FC Jiskra 2008 B vs TJ Sokol Verměřovice 06.04.2019 16:00SO
17 TJ Sokol Verměřovice vs 1. FC Žamberk B 13.04.2019 16:00SO
18 TJ Sokol Rudoltice vs TJ Sokol Verměřovice 20.04.2019 16:00SO
19 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Sokol Klášterec n. Orlicí 27.04.2019 16:00SO
20 SK Rybník vs TJ Sokol Verměřovice 04.05.2019 16:00SO
21 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Albrechtice 11.05.2019 17:00SO
22 FK Jehnědí 1980 vs TJ Sokol Verměřovice 19.05.2019 15:00NE
23 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Sopotnice 25.05.2019 17:00SO
24 TJ Dolní Čermná vs TJ Sokol Verměřovice 01.06.2019 17:00SO
25 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Sokol České Heřmanice 08.06.2019 17:00SO
26 TJ Spartak Brandýs n.Orlicí vs TJ Sokol Verměřovice 16.06.2019 16:00NE
Podzim 2018:
Kolo Domácí vs Hosté TermínDen
1 TJ Sokol Těchonín vs TJ Sokol Verměřovice 11.08.2018 16:00SO
2 FK Dolní Dobrouč vs TJ Sokol Verměřovice 19.08.2018 16:00NE
3 TJ Sokol Verměřovice vs FC Jiskra 2008 B 25.08.2018 17:00SO
4 1. FC Žamberk B vs TJ Sokol Verměřovice 01.09.2018 17:00SO
5 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Sokol Rudoltice 08.09.2018 17:00SO
6 TJ Sokol Klášterec n. Orlicí vs TJ Sokol Verměřovice 16.09.2018 16:00NE
7 TJ Sokol Verměřovice vs SK Rybník 22.09.2018 17:00SO
8 TJ Albrechtice vs TJ Sokol Verměřovice 29.09.2018 16:00SO
9 TJ Sokol Verměřovice vs FK Jehnědí 06.10.2018 15:30SO
10 TJ Sopotnice vs TJ Sokol Verměřovice 14.10.2018 15:00NE
11 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Dolní Čermná 20.10.2018 15:00SO
12 TJ Sokol České Heřmanice vs TJ Sokol Verměřovice 28.10.2018 14:00NE
13 TJ Sokol Verměřovice vs TJ Spartak Brandýs n.Orlicí 03.11.2018 14:00SO
Poslední zápas
2:5

Datum a čas konání: 13.4.2019, 16:00
Místo: Sportovní areál ve Verměřovicích

Následující zápas

Datum a čas konání: 20.4.2019, 16:00
Místo: Fotbalové hřiště v Rudolticích
Poslední vzájemný zápas: 1:2

Aktuální tabulka
1TJ Sokol České Heřmanice 48
2FK Jehnědí 1980 38
3FK Dolní Dobrouč 35
4TJ Spartak Brandýs n.Orlicí 32
5TJ Sopotnice 28
6TJ Sokol Verměřovice 28
7TJ Albrechtice 27
8TJ AZAS Dolní Čermná 22
9TJ Sokol Rudoltice 21
101.FC Žamberk B 16
11TJ Sokol Klášterec n. Orlicí 15
12SK Rybník 14
13FC Jiskra 2008 B 11
14TJ Sokol Těchonín 4





Podporují nás

Hlavní sponzoři:
  • VVS
  • Chladek a Tintera
  • Obec Vermerovice
  • Autodoprava
Dále nás podporují:
LUX - partner VPS - partner Pavel Majer - partner Jaroslav Cada - partner Josef Klasterecky - partner DUKOV - partner Roman Kacalek - partner Miroslav Vagner - partner ELEKTRO Macat - partner Truhlarstvi SMEJK - partner